blog

Gemi İlaçlama

imgresEnviropest İlaçlama  firmamız Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğünden 28.04.2014  tarihinde Uluslar arası Çalışan Taşıtlarda ve Giriş Noktalarında Uygulanacak İlaçlama İşlemlerine Ait Yetki Belgesini alarak gemi ilaçlaması yapmaktadır. Gemi,  yat, yük gemileri ilaçlama ve fumigasyon hizmeti verilmektedir.

Gemi ilaçlama da  en çok rastlanan sıkıntı hamam böcekleridir. Hamam  böcekleri ile mücadelede jel yöntemi ile uygulama yapılmaktadır. Yolcuların ve gemi çalışanlarının sağlığı için Gemi ilaçlama yapılması çok önemlidir.  Ayrıca dikkat edilmemesi halinde gemilerde yapısal bütünlüğü bozan hasarlar meydana gelebilmektedir.

Gemiler günümüzde birçok yere ulaşım aracı olarak kullanılmaktadır. Birden fazla yolcuyu da taşıya bilen bu araçların her yönden kullanışlı ve çok iyi olması gerekir. Çünkü gemiler sürekli seyahat halinde olan ve birden fazla ülkeyi ziyaret eden sistem ile çalışmaktadırlar. Tabi gemilerin sürekli çalışma durumu içerisinde bulunan haşerelerin veya böceklerin çok zor yok olmalarını sağlamaktadır. Bu yüzden gemilerin yolculuklardan önce veya belirli dönemlerde uzman ilaçlama ekipleri tarafından temizlenmesi gerekir. Zaten gemi ilaçlama uygulaması oldukça zor bir sıralamaya sahip olduğu için deneyimli ilaçlama ekiplerinden başa kimse bu uygulamaları yapamaz.

Bu yüzden Gemi İlaçlama için   çok kaliteli uygulamalara sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hemen ekibimiz ile temas kurmanızdır. Bizim şirketimize ulaştıktan sonra ekibimiz çok kısa sürede gemilerinizde ki canlıları tespit edip hemen gerekli çalışmaları yapmaktadır. Gemi ilaçlama işleminin yapılma nedeni kemirgen canlılardır. Bunlarına en başında da fareler gelmektedir. Fareler gemiler için en büyük tehlike yaratan canlılardır. En sıkta görülen canlı özelliği de farelere aittir. Geminin birçok yerine zarar veren fareler büyük olaylara sebep olabilirler. Bununa yanında gittikleri birçok farklı ülkeden zarar gören gemiler çaresi olmayan hastalıklara bile yol açabilmektedir.

Bunun önüne geçebilecek tek uygulama böcek ilaçlama işlemidir. Gemiler için bizim firmamız yılın belirli zamanlarda gerekli ilaçlama işlemlerini yapmaktadır. Sizlerde bizim ekibimizi tercih ederek bu uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Bu sayede büyük sorunlar yaratabilen haşereleri rahatlıkla yok edebilirsiniz. İlaçlama firmamız sizlere bu uygulamaları diğer firmalardan daha kaliteli ve etkilidir. Bizi tercih ettikten sonra zaten ekibimizin farkını çok rahat bir şekilde göreceksiniz. Gemi ilaçlama gibi insan sağlığını etkileyebilecek bir uygulamaya en kaliteli hali ile bizim firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Enviropest İlaçlama     Firmamızdan böcek ilaçlama, haşere ilaçlama,  fumigasyon,  dezenfeksiyon ve tüm  ilaçlama  konularında ilaçlama fiyatları alabilirsiniz.  Firmamızdan  7 gün 24 saat böcek ilaçlama ve haşere  ilaçlama gibi konularda yada diğer tüm ilaçlama konularında destek ve bilgi alabilir ayrıca  sektörde kesin çözüm sunan ve garantili iş yapan firma olarak sağlık bakanlığından onaylı ve ilaçlama fiyatları konusunda en cazip firma olarak hizmetinizdeyiz