enviropest ilaçlama

Biz kimiz?

EnviroPest Çevre Sağlığı Hizmetleri kapalı ve açık alanlarda yürüyen haşere (hamamböceği, kaloriferböceği, karınca vb.) , kemirgen (fare) ve uçan haşere (karasinek, sivrisinek vb.) mücadelesi ve kontrol hizmetleri yapmaktadır. En ileri haşere mücadele tekniklerini uygulayan  firmamız İstanbul merkezli olarak faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz ülkedeki en iyi servis şirketi olma iddiasıdır. Bunu başarmak için de en iyi garantiyi vermek hedefimizdir. Takım çalışması, sistemli hizmet ve sürekli yenilenen eğitim ve profesyonel uygulamalarımız bize daha da güçlü mücadele programları yaratma fırsatı vermektedir.

Haşere (hamamböceği vb.) ve kemirgenlere (fare)  karşı uyguladığımız yöntemlerin bilimsel verilere dayanması ve sunduğumuz hizmetlerin standartları ve raporlama sayesinde sağladığımız müşteri memnuniyeti bizi sektörümüzde bulunduğumuz konuma getirmiştir.

Sağlık Bakanlığı ndan alınan yetki ile çalışmalarını yürüten firmamız; Dünya sağlık Örgütü (WHO) tarafından kapalı alanlar için önerilen etken maddeleri içeren, insanlar için en az zararlı olan; haşereler için ise, uzun süre etkiye sahip, kullanıldıkları alanda leke ve koku problemi oluşturmayan Halk Sağlığı ilaçları ile mücadele çalışmaları yapmaktadır.

Firmamızın ana ilkesi; müşteri memnuniyeti, kalite, güven dir.

Belgelerimiz